آغاز نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه بین المللی تهران

مفتخریم حضور ویژه شرکت پتروپاریز سبز البرز در دهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران 1402 را به اطلاع همراهان گرامی برسانیم. شرکت پتروپاریز، با حضور فعال و پررنگ خود میزبان تعداد زیادی از محققان، کشاورزان و فعالان عرصه بخش کشاورزی در دهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران می باشد و از برندهای معتبر و شناخته‌شده‌ی […]

حضور شرکت پتروپاریز در دهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران 1402

Iranmal-EXIBITION

دهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران در تاریخ 11 الی 14 دی‌ماه 1402 در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران‌مال برگزار خواهد شد.
مجموعه پتروپاریز سبز البرز با هدف ارتقا سطح کشاورزی و افزایش عملکرد نهاده های کشاورزی، رویکرد همکاری با معتبرترین کمپانی‌های جهانی را در دستور کار خود قرارداده و محصولات با کیفیت و ضروری را وارد و در سطح گسترده ای در کل کشور توزیع می‌نماید.

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در محل نمایشگاه بین‌المللی آگروتک ازبکستان 1402

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان (پتروپاریز سبز البرز) در محل نمایشگاه بین‌المللی آگروتک ازبکستان (AgroExpoUzbekistan)

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در محل نمایشگاه بین‌المللی آگروتک ازبکستان (AgroExpoUzbekistan) از 8 تا ۱۰ آذر ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در تاشکند برپا شد. در این نمایشگاه شرکت های مختلف از سراسر دنیا فناوری‌های مدرن، محصولات، تجهیزات و نوآوری‌های خود را در شهر تاشکند به معرض دید عموم گذاشتند. در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا شد، ۱۵ شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه ی کشاورزی و صنایع وابسته به عرضه محصولات و توانمندی‌های خود پرداختند. در این نمایشگاه شرکت پتروپاریز سبز البرز با برند سوپرمکس حضور داشت. در این نمایشگاه معاون وزیر کشاورزی، رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان ازبکستان و رئیس مرکز مکانیزاسیون و شرکت ها و تجار ازبکی از پاویون ایران بازدید کردند.

نشست مدیران صادرات شرکت های دانش بنیان با شورای کشاورزی ازبکستان 1402

نشست پتروپاریز با ازبکستان

کشور ایران با توجه به موقعیت ژئوپلیتکی ویژه‌ای که دارد از پتانسیل خوبی در زمینه صادرات و واردات نهاده‌های کشاورزی برخوردار است. نهاده‌های کشاورزی از کشور ما به برخی از کشورهای همسایه مانند ترکیه، عراق، افغانستان و ازبکستان صادر می‌شوند. پتروپاریز سبز البرز در نشست مدیران با شورای کشاورزی ازبکستان شرکت پتروپاریز سبز البرز طی […]

سوپرمکس در دومین جشنواره ملی پسته مه‌ولات (فیض آباد)1402

نمایندگان پتروپاریز در جشنواره پسته

بازدیدکنندگان ویژه از غرفه سوپرمکس در دومین جشنواره پسته مه‌ولات، جناب آقایی هادی ساربان مدیر جهاد کشاورزی به همراه جمعی دیگر از مسؤلان این شهرستان از غرفه سوپرمکس بازدید بعمل آوردند. ایشان ضمن استقبال از محصولات برند سوپرمکس و گفتگو با کارشناسان و نمایند‌گان این برند، یکی از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره را مطرح […]

دومین جشنواره پسته (فیض آباد) 1402

جشنواره پسته

دومین جشنواره ملی پسته با حضور گسترده شرکت های فعال از جمله شرکت پتروپاریز البرز با محصولات برند سوپرمکس در تاریخ 5 الی 7 مهر برگزار می شود.

عناصر ضروری رشد گیاه

همه-عناصر-مهمه-خاک

عناصر ضروری رشد گیاهان به سه گروه عناصر ماکرو (درشت‌مغذی یا پرمصرف)، عناصر میکرو (ریزمغذی یا کم‌مصرف) و عناصر مفید تقسیم می‌شوند که عناصر ماکرو در مقایسه با عناصر میکرو و مفید در مقادیر (یا غلظت) بیشتری توسط گیاهان مورد نیاز می‌باشند.