حضور شرکت پتروپاریز در دهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران 1402

Iranmal-EXIBITION

دهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران در تاریخ 11 الی 14 دی‌ماه 1402 در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران‌مال برگزار خواهد شد.
مجموعه پتروپاریز سبز البرز با هدف ارتقا سطح کشاورزی و افزایش عملکرد نهاده های کشاورزی، رویکرد همکاری با معتبرترین کمپانی‌های جهانی را در دستور کار خود قرارداده و محصولات با کیفیت و ضروری را وارد و در سطح گسترده ای در کل کشور توزیع می‌نماید.

حضور پتروپاریز در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی و آبیاری اراک آذر 1402

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نهاده‌ها، ماشین الات و ادوات کشاورزی اراک

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌ها، ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری در تاریخ 14 لغایت 17 آذرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی برگزار خواهد شد. شرکت پتروپاریز سبز البرز در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌ها، ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری شرکت خواهد کرد. شرکت پتروپاریز سبز البرز با چینش متنوع و هدفمندی از عناصر غذایی در انواع محصولات کودی، در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد.

حضور برند پرونایس در نمایشگاه مازندران 1402

برند پرونایس در نمایشگاه مازندران

محصولات برند پرونایس در نمایشگاه بین المللی مازندران در تاریخ 7 آذرماه ارائه خواهند شد. جهت دریافت مشاوره تخصصی در مورد این محصولات می توانید به غرفه 107 در این نمایشگاه مراجعه کنید.

سوپرمکس در دومین جشنواره ملی پسته مه‌ولات (فیض آباد)1402

نمایندگان پتروپاریز در جشنواره پسته

بازدیدکنندگان ویژه از غرفه سوپرمکس در دومین جشنواره پسته مه‌ولات، جناب آقایی هادی ساربان مدیر جهاد کشاورزی به همراه جمعی دیگر از مسؤلان این شهرستان از غرفه سوپرمکس بازدید بعمل آوردند. ایشان ضمن استقبال از محصولات برند سوپرمکس و گفتگو با کارشناسان و نمایند‌گان این برند، یکی از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره را مطرح […]

عناصر ضروری رشد گیاه

همه-عناصر-مهمه-خاک

عناصر ضروری رشد گیاهان به سه گروه عناصر ماکرو (درشت‌مغذی یا پرمصرف)، عناصر میکرو (ریزمغذی یا کم‌مصرف) و عناصر مفید تقسیم می‌شوند که عناصر ماکرو در مقایسه با عناصر میکرو و مفید در مقادیر (یا غلظت) بیشتری توسط گیاهان مورد نیاز می‌باشند.