شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نهاده‌ها، ماشین الات و ادوات کشاورزی اراک

حضور پتروپاریز در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی و آبیاری اراک آذر 1402

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌ها، ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری در تاریخ 14 لغایت 17 آذرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی برگزار خواهد شد. شرکت پتروپاریز سبز البرز در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌ها، ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری شرکت خواهد کرد. شرکت پتروپاریز سبز البرز با چینش متنوع و هدفمندی از عناصر غذایی در انواع محصولات کودی، در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد.

ادامه مطلب »
پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان (پتروپاریز سبز البرز) در محل نمایشگاه بین‌المللی آگروتک ازبکستان (AgroExpoUzbekistan)

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در محل نمایشگاه بین‌المللی آگروتک ازبکستان 1402

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در محل نمایشگاه بین‌المللی آگروتک ازبکستان (AgroExpoUzbekistan) از 8 تا ۱۰ آذر ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در تاشکند برپا شد. در این نمایشگاه شرکت های مختلف از سراسر دنیا فناوری‌های مدرن، محصولات، تجهیزات و نوآوری‌های خود را در شهر تاشکند به معرض دید عموم گذاشتند. در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا شد، ۱۵ شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه ی کشاورزی و صنایع وابسته به عرضه محصولات و توانمندی‌های خود پرداختند. در این نمایشگاه شرکت پتروپاریز سبز البرز با برند سوپرمکس حضور داشت. در این نمایشگاه معاون وزیر کشاورزی، رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان ازبکستان و رئیس مرکز مکانیزاسیون و شرکت ها و تجار ازبکی از پاویون ایران بازدید کردند.

ادامه مطلب »
نشست پتروپاریز با ازبکستان

نشست مدیران صادرات شرکت های دانش بنیان با شورای کشاورزی ازبکستان 1402

کشور ایران با توجه به موقعیت ژئوپلیتکی ویژه‌ای که دارد از پتانسیل خوبی در زمینه صادرات و واردات نهاده‌های کشاورزی برخوردار است. نهاده‌های کشاورزی از کشور ما به برخی از کشورهای همسایه مانند

ادامه مطلب »